لوگوی سایت لایف دکو

یکی از لباس های آقایان برای مراسم ها کت و شلوار است. یکی از مهمترین مراسم های زندگی آقایان مراسم عروسی آن ها است که دوست دارند در این روز مهم بهترین و شیک ترین خود باشند. کت و شلوار دامادی یکی از پوشاک های آقایان است که هر مردی دوست دارد زودتر به تن کند و از مراسم ازدواج خود لذت ببرد.

ممکن است برایتان سوال پیش بیاد بهترین کت و شلوار عروسی چه کت و شلواری باید باشد؟ آیا فقط باید کت و شلوار رنگ مشکی برای مراسم عروسی پوشید یا رنگ های دیگر را هم می توانید در بهترین روز خود به تن کنید؟ چه رنگ کت و شلوارهایی بهترین هستند برای مراسم عروسی؟ چه نوع استایلی باید بپوشید؟ در این مطلب قصد داریم درباره بهترین رنگ کت و شلوار مردانه صحبت کنیم.

 

اغلب کت و شلوارهایی که برای مراسم عروسی دیده ایم، رنگ مشکی بوده اند به همراه یک پیراهن مردانه سفید ساده با کراوات مشکی و یا با پاپیون. اما دیده شده که در بعضی از مراسم ها کت و شلوار داماد به رنگ لباس عروس به رنگ سفید بوده است.

اما آیا محدودیتی برای رنگ کت و شلوار داماد وجود دارد؟ به نظر ما شما می توانید به جز رنگ مشکی رنگ های دیگری را برای کت وشلوار مراسم عروسی خود استفاده کنید.

در ادامه مطلب انواع مختلف دیگری از رنگ کت و شلوار مردانه برای مراسم عروسی را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

 

کت و شلوار داماد چه رنگی باید باشد؟

به عنوان یک داماد، یک کت و شلوار آبی سرمه ای زیبا یا کت و شلوار خاکستری روشن انتخاب فوق العاد ای است. رنگ های روشن برای فصل بهار به خوبی کار می کنند اما کت و شلوارهای مشکی یا سرمه ای بدون فصل و همیشه مناسب هستند.

 

بهترین رنگ کت و شلوار مردانه برای مراسم عروسی:

یک کت و شلوار رنگی را اگر دوست دارید انتخاب کنید، به فصلی که مراسم را قرار است بگیرید حتما دقت کنید. بدین معنی که؛ عروسی هایی که در فصل های پاییز و زمستان گرفته می شوند، معمولا در رنگ های شرابی، زمردی، نارنجی، قرمز، سرمه ای و بنفش هستند. عروس های تابستانی و بهاری مربوط به رنگ های براق و پاستی هستند.

رنگ های آبی، زمردی و قرمز تیره جز محبوب ترین و شیک ترین ایده های در حال حاضر هستند و آبی روشن و سرمه ای رنگ های کلاسیک هستند.

یک پیراهن سفید و یک کراوات سیاه یا خنثی را برای بهتر دیده شدن کت و شلوار به تیپ خود اضافه کنید. یا برای ظاهر جذاب تر به سراغ یک پیراهن روشن و یک پاپیون بروید.

در مورد کفش رنگ مشکی یا قهوه ای را پیشنهاد داده می شود تا با کت و شلوار هماهنگ باشد.

کت و شلوار خاکستری برای مراسم عروسی:

رنگ خاکستری می تواند انتخاب خوبی برای کت و شلوار برای مراسم عروسی باشد. کت و شلوار خاکستری رنگ بدون توجه به فصل یا زمان مراسم عروسی می تواند انتخاب خوبی باشد و ظاهر خوبی به شما بدهد.

کت و شلوار خاکستری روشن

کت و شلوار خاکستری روشن برای مراسم عروسی:

کت و شلوارهای خاکستری روشن برای بهار و تابستان بهترین هستند. زیرا رنگ خاکستری روشن گرمای کمتری را جذب می کند و شما را خنک تر از رنگ های تیره نگه می دارد. اگر در حال برنامه ریزی برای یک عروسی رسمی هستید، بهتر است از رنگ های خاکستری روشن استفاده کنید، زیرا خاکستری روشن یکی از غیررسمی ترین رنگ های کت و شلوار داماد است.

اگر برای مراسم رسمی خود دوست دارید کت و شلوار خاکستری روشن بپوشید، می توانید با پوشیدن کفش های مشکی و پاپیون یا کراوات و جلیقه، کت وشلوار خاکستری را رسمی تر کنید.

کت و شلوار زغالی

کت و شلوار زغالی برای مراسم عروسی:

کت و شلوار تیره و زغالی برای عروسی های پاییزی و زمستانی که از غروب شروع می شوند، مناسب است. برای مراسم های عروسی رسمی کت و شلوار زغالی می تواند انتخاب خوب و مناسبی باشد.

در کت و شلوارهای زغالی رنگ و تیره، انتخاب جنس و نوع بافت پارچه اهمیت دارد. در کنار کت و شلوار زغالی می توانید کراوات پشمی یا کتان را به جای کراوات ابریشم یا ساتن، کفش چرمی مات به جای کفش های چرمی براق امتحان کنید.

کت و شلوار زغالی یک رنگ فوق العاده همه کاره است و هر مردی باید در کمد لباس هایش یک کت و شلوار خاکستری زغالی داشته باشد. برای پوشیدن در دفتر یا یک جلسه کاری به اندازه کافی رسمی است، اما همچنین می تواند برای مناسبت های و مراسم های مهم شما، مانند عروسی، مهمانی های شام و رویدادها مناسب باشد.

 

همانطور که گفته شد هر چه رنگ روشن تر باشد کت و شلوار غیر رسمی تر است. عکس این موضوع نیز می تواند صادق باشد؛ کت و شلوارهای تیره تر معمولا رسمی تر هستند. در کنار هر رنگ کت و شلوار می توانید از اکسسوری های مردانه استفاده کنید تا تعادل را در تیپ شما برقرار کند. اگر کت و شلوار تیره می پوشید می توانید از طریق اکسسوری های کمی کت و شلوار خود را از رسمی بودن خارج کنید.

کت و شلوار آبی

کت و شلوار آبی برای مراسم عروسی:

کت و شلوار آبی یا سرمه ای بهترین انتخاب برای کت و شلوار داماد است. رنگ آبی رنگ هایی که با آن ست می کنید را تقویت می کند، کراوات، پوشت و پیراهن تان در کنار یک کت و شلوار سرمه ای بهتر دیده خواهد شد.

 

کت و شلوار آبی مدرن و جسورانه و یک انتخاب هوشمندانه برای مراسم عروسی عصرانی در فصل بهار یا تابستان است. رنگ آبی برای کت و شلوار را می توان جز رنگ های غیررسمی برای مراسم دانست. اگر می خواهید رنگ رسمی تر بپوشید، سراغ رنگ سرمه ای بروید.

 

کت و شلوار سرمه ای

کت و شلوار سرمه ای کلاسیک برای شب های تابستان و پاییز می تواند بهترین انتخاب باشد. همچنین در زمستان برای مراسم روزانه می توانید رنگ سرمه را بپوشید.

در کت و شلوار سرمه ای می توانید اکسسوری های سیاه و سفید یا یک پاپیون بپوشید. اگر می خواهید تیپ خود را رسمی تر کنید می توانید یک کفش مشکی مناسب نیز بپوشید.

کت و شلوار مشکی برای مراسم عروسی:

کت و شلوارهای مشکی رسمی ترین گزینه کت و شلوار داماد هستند. کت و شلوار مشکی برای مراسم های عروسی عصر یا زمستان توصیه می شوند. به همراه کت و شلوار مشکی از اکسسوری های رنگارنگ اصلا استفاده نکنید.

تیره بودن رنگ به این معنی نیست که شما نمی توانید کت و شلوار مشکی را در تابستان بپوشید. بلکه اگر دوست دارید در مراسم ظاهری کلاسیک داشته باشید، می توانید کت و شلوار مشکی را انتخاب نمایید.

کت و شلوار مشکی

کت و شلوار قهوه ای برای مراسم عروسی:

کت و شلوار قهوه ای مانند خاکستری روشن جز کت وشلوارهای غیررسمی به حساب می آید. بنابراین برای روز مناسب است. اگر مراسم عروسی رسمی دارید این کت و شلوار را انتخاب نکنید اما اگر در مراسم شما در یک فضای ساحلی، یا طبیعت یا در پای کوه در بهار یا تابستان برگزار می شود می توانید متناسب با حال و هوای محیط از این رنگ کت و شلوار استفاده کنید.

 

نکاتی برای انتخاب رنگ کت و شلوار داماد:

هنگام انتخاب رنگ کت و شلوار، حتما فصلی را که در آن ازدواج می کنید در نظر بگیرید، همچنین جنس پارچه کت و شلوار خود را نیز براساس زمان مراسم خود در نظر بگیرید. بهتر است انتخاب جسورانه داماد برای کت و شلوار مراسم عروسی رنگی مناسب رنگ فصل باشد.

داماد برای اینکه کت و شلوار خود را از سایر مردان متمایز کند لازم نیست انتخاب عجیب و غریبی داشته باشد. فقط لازم است رنگ یا مدل کت را تغییر دهد.

در مطلب بالا رنگ های مناسب کت و شلوار برای مراسم عروسی گفته شد. با اینکه اکثر افراد کت و شلوار مشکی را برای مراسم خود انتخاب می کنند. اما شما هم به عنوان مهمان و هم به عنوان داماد انتخاب های دیگری هم دارید که می تواند شما را منحصربفرد کند. پس کمی ذهنتان را با رنگ ها بازی داده و ریسک کرده و رنگ های دیگری هم برای کت و شلوار امتحان کنید. مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد.

همانطور که در بالا گفته شد بسته به فصل، نوع مراسم رسمی یا غیررسمی بودن آن می توانید رنگ های دیگر مانند سفید، سرمه ای، خاکستری و .. را نیز برای کت و شلوار انتخاب نمایید. اگر این ها را می دانید پس رنگ کت و شلوار خود را متفاوت انتخاب نمایید تا در مراسم بدرخشید.


برچسب مرتبط:

با ثبت نظرات خود، ما را در بهبود مطالب سایت یاری نمایید

در صورتی که مطلب فوق را برای دوستانتان مفید میدانید، آن را به اشتراک گذارید

مطالب پیشنهادی

بهترین برند لباس مردانه

معرفی انواع بهترین برند لباس مردانه خارجی و داخلی

روشهای شستن لباس پشمی و بافتنی

۱۰ نکته در روش‌های شستن لباس‌های پشمی و بافتنی

راهنمای سایز شلوار مردانه

راهنمای سایز شلوار مردانه

راهنمای سایز پیراهن مردانه

راهنمای سایز پیراهن مردانه

شستن لباس مشکی

شستن لباس مشکی

The best watch brands 2021بهترین برندهای ساعت مچی

بهترین برندهای ساعت مچی 2021

size of mens shoes راهنمای سایز کفش مردانه

راهنمای سایز کفش مردانه

انواع شلوار زنانه

انواع شلوار زنانه که باید بشناسید

ترند اکسسوری زنانه ۲۰۲۱

تصویر چند کودک با اکسسوری های متفاوت

هر آنچه که باید در مورد اکسسوری کودکان بدانید

راهنمای خرید کیف مردانه

راهنمای خرید کیف مردانه و ۶ نوع کیف مناسب آقایان

لیننن یا لنین چیست

پارچه لینن چیست؟ بررسی مزایا، معایب و مراقبت از لنین

دیدگاه و نظرات کاربران

۴.۶
بسیار عالی
بر اساس ۳۵ دیدگاه
بسیار عالی
۱۸
خیلی خوب
۷
متوسط
۵
ضعیف
۳
بسیار بد
۲
محمد جواد جوکار

سلاسلام وقت بخیر این افزونه با Sendinblue سازگار است اما بنده از نحوه کارکرد نجوا اطلاعی ندارم. شما API سرویس Sendinblue خود را در تنظیمات افزونه وارد می کنید و به آن متصل می شود. در کل این محصول با هیچ کدام از سرویس های ایرانی سازگار نیست.

امتیاز ثبت شده توسط کاربر بسیار خوب
تاریخ ثبت دیدگاه: ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
محمد جواد جوکار

سپاس از نقطه نظر شما کاربر گرامی.

تاریخ ثبت دیدگاه: ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
محمد جواد جوکار

سلاسلام وقت بخیر این افزونه با Sendinblue سازگار است اما بنده از نحوه کارکرد نجوا اطلاعی ندارم. شما API سرویس Sendinblue خود را در تنظیمات افزونه وارد می کنید و به آن متصل می شود. در کل این محصول با هیچ کدام از سرویس های ایرانی سازگار نیست.

امتیاز ثبت شده توسط کاربر بسیار خوب
تاریخ ثبت دیدگاه: ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
محمد جواد جوکار

سپاس از نقطه نظر شما کاربر گرامی.

تاریخ ثبت دیدگاه: ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
محمد جواد جوکار

سپاس از نقطه نظر شما کاربر گرامی.

تاریخ ثبت دیدگاه: ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
لوگوی سایت لایف دکو