لوگوی سایت لایف دکو

ثبت ‌نام واکسن کرونا برای رانندگان اسنپ

Rate this new از ابتدای اسفند 98 و همه گیری کرونا در کشور، در کنار قشرهای دیگر یکی از قشرهایی که جز قشر پرخطر در ابتلا به کرونا بودند، رانندگان تاکسی و وسایل حمل و نقل عمومی بود که در ارتباط مستقیم با افراد مختلف بودند. یکی از قشرهای مهمی که می‌تواند در کاهش زنجیره […]

ثبت ‌نام واکسن کرونا رانندگان اسنپ
تاریخ انتشار: شنبه 23 مرداد 1400 تعداد بازدید: 624

از ابتدای اسفند 98 و همه گیری کرونا در کشور، در کنار قشرهای دیگر یکی از قشرهایی که جز قشر پرخطر در ابتلا به کرونا بودند، رانندگان تاکسی و وسایل حمل و نقل عمومی بود که در ارتباط مستقیم با افراد مختلف بودند.

یکی از قشرهای مهمی که می‌تواند در کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا تاثیرگذار باشند، قطعاً رانندگان گرامی در حوزه حمل‌ونقل است. از طرفی بسیاری از افراد از زمان شیوع کرونا برای حمل‌ونقل خود تاکسی‌های اینترنتی مانند اسنپ را انتخاب کرده‌اند. در این خبر قصد داریم که درباره شروع شدن ثبت ‌نام واکسن کرونارانندگان اسنپ خبر دهیم.

 

ثبت ‌نام واکسن کرونا رانندگان اسنپ

از 21 مرداد ثبت نام واکسن کرونا برای رانندگان حمل‌ونقل عمومی مانند مترو، اتوبوس و رانندگان اسنپ و تپ سی آغاز شده است. این افراد می‌توانند به سامانه وزارت بهداشت به آدرس htttps://salamat.gov.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند و طبق نوبت‌دهی به مراکزی که به آن ها اعلام شده است برای واکسن زدن مراجعه نمایند.

 

شرایط دریافت واکسن برای رانندگان اسنپ چیست؟

راننده‌ای که در سه ماه گذشته سفرهای اسنپی انجام داده است، شرایط دریافت واکسن را دارد و می‌تواند به سامانه واکسیناسیون وزارت بهداشت مراجعه نماید و با انتخاب روز و مرکز واکسیناسیون اقدام به زدن واکسن نماید.

اگر مرکز واکسیناسیون از انجام واکسن کرونا به راننده اسنپ خودداری کند. چه باید کرد؟

خبرها حاکی از آن است که، برخی از مراکز تزریق واکسن کرونا از انجام واکسن برای رانندگان اسنپ سرباز زده‌اند و بیان کرده‌اند که به آن ها خبری مبنی بر تزریق واکسن کرونا برای رانندگان اسنپ ابلاغ نشده است. درحالی‌که شرکت اسنپ در حال رفع این مشکل و درصدد واکسیناسیون رانندگان اسنپی است اما اگر دچار این مشکل شدید حتماً، برای رفع این مشکل رانندگان باید از طریق وزارت بهداشت اقدام به شکایت مرکز واکسیناسیون مرکز مربوطه نمایند.

زمانی که راننده اسنپ کد ملی و اطلاعات خود را در سامانه ثبت نام کرده باشد و تاریخ واکسن و مرکز واکسیناسیون به ایشان داده می‌شود، قطعاً شرایط دریافت واکسن کرونا را داشته است، در صورت مراکز واکسیناسیون اعلام شده موظف هستند که به رانندگان اسنپ که برای واکسن مراجعه کردند را واکسن بزنند.

اخبار پیشنهادی

در حال حاضر محتوایی برای نمایش وجود ندارد !!!

لوگوی سایت لایف دکو