لوگوی سایت لایف دکو

حبس قطعی برای مدیرعامل دیوار – اشکان آرماندهی به زندان می رود؟

آرش آرماندهی مدیرعامل سایت دیوار به جرم فراهم آوردن موجبات فساد و فحشا از طریق جذب زنان تن فروش به سه ماه و یک روز محکوم شد

حبس قطعی مدیرعامل سایت دیوار
تاریخ انتشار: دوشنبه 8 آذر 1400 تعداد بازدید: 699

حکم حبس قطعی مدیرعامل سایت دیوار

شنبه ششم آذرماه سال ۱۴۰۰ خبری مبنی بر صدور حکم حبس قطعی مدیرعامل دیوار (اشکان آرماندهی، جوان خوشنام و کارآفرین کشورمان ) توسط دادگاه تجدید نظر منتشر شد که که باعث تعجب و حیرت بسیاری از مردم در ایران شد. طبق این حکم مدیرعامل سایت دیوار به سه ماه و یک روز حبس قطعی محکوم شد.

 

ماجرای اتهام اشکان آرماندهی و محکومیت سایت دیوار

آبان ماه سال ۱۳۹۹ اخباری به گوش رسید که کاربرانی فرصت طلب با ثبت یک آگهی با عنوان فروش کفش جلوباز و استفاده از کلمات و عباراتی خاص سعی بر آن داشتند تا خدمات ناشایست خود (تن فروشی) را بصورت پنهانی ارائه دهند. در این میان به محض اطلاع قوه قضاییه از این جریان و ورود آن به پرونده، اشکان آرماندهی دستگیر و ۱۲ ساعت در بازداشت قرار گرفت که سرانجام با قرار وثیقه یک میلیارد و یکصد میلیون تومانی تا بررسی کامل پرونده بصورت موقت و مشروط آزاد شد.

وی قبلا نیز در شبکه اجتماعی کلاب هاوس توضیح داده بود که ماجرای دستگیره وی به موضوع انتشار یک آگهی در سایت دیوار باز می گردد و قاضی علاوه بر محکومیت آگهی دهندگان، سایت دیوار را نیز مجرم شناخته است.

 

حکم حبس قطعی مدیرعامل سایت دیوار

سرانجام با گذشت حدود یک سال از این اتهام و بررسی مجدد حکم قاضی در دادگاه تجدید نظر،  شنبه ۶ آذرماه ۱۴۰۰ حکم قطعی اشکان آرماندهی مدیرعامل سایت دیوار اعلام شد. وی محکوم به سه ماه و یک روز حبس قطعی می باشد. وب سایت دیوار نیز در اطلاعیه ای که در اعتراض به حکم محکومیت مدیر خود منتشر کرده، نوشته است:

” این وب سایت امکان بررسی انگیزه، سوءنیت و سابقه احتمالی ۴۴ میلیون کاربری که از این وبسایت استفاده کرده اند را ندارد و صدور این رای لطمات غیرقابل جبرانی به صنعت کسب و کارهای اینترنتی خواهد زد.”

 

توییت اشکان آرمندی در واکنش به حکم محکومیت وی

 

مطلب پیشنهادی: تقویم حجامت ۱۴۰۰

 

واکنش اشکان آرماندهی به حکم محکومیت وی به حبس قطعی

وی در کمال ناباوری در تویتی نوشت:

“من در حالی به حبس محکوم شده ام که در دیوار شرایطی فراهم کرده ایم تا یک میلیون و چهارصد هزار کسب و کار در سراسر کشور بتوانند با استفاده از امکانات دیوار روزگار بگذرانند و همچنین بیش از ۱۱۰۰ نفر از جوانان ایران مستقیما در دیوار مشغول به کار باشند. ”

 

ورود مجدد قوه قضاییه به ماجرای محکومیت سایت دیوار

خبرها وشنیده ها حاکی از آن است که با ورود مستقیم حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به ماجرای پرونده دستور مجدد بررسی پرونده صادر شده است. حکم صادر شده طبق قوانین امکان تغییر یا جایگزین نداشته مگر در برخی از مواقع مثل اعاده دادرسی یا اعمال ماده ۴۷۷.

امیدواریم تا با بررسی مجدد پرونده شاهد برطرف شدن این مشکل برای جوان کارآفرین و با استعداد کشورمان باشیم.

 

 

اخبار پیشنهادی

در حال حاضر محتوایی برای نمایش وجود ندارد !!!

لوگوی سایت لایف دکو