لوگوی سایت لایف دکو

بله پیدا کردن هدیه مناسب برای مادرتان می‌تواند دشوار باشد، اما طبق تجربه، خریدن کادو برای تولد پدر بسیار دشوار است. اغلب پدرها همیشه ادعا کرده اند که همه چیز دارند و چیزی نمی‌خواهند. اما واقعاً به این دلیل که هیچ هدیه‌ای در جهان وجود ندارد که ارزش تمام کارهایی را که او برای شما انجام داده باشد، را داشته باشد. خرید هدیه و کادو تولد برای پدر کمی سخت می‌شود.

افراد با خرید کادو برای عزیزانشان همیشه سعی دارند که به نحوی خوبی‌های آن شخص را جبران کرده و یا او را خوشحال کنند. خوشحال کردن پدرها هم بسیار زیباست. پس بهتر است با خریدن کادو برای پدر از این طریق در خوشحال کردن او نقش داشته باشیم.

 

پدرها بیشتر برایشان جوراب خریده می‌شود و گاهی اگر بخواهید خیلی تنوع به خرج دهید کراوات یا کمربند ممکن است برایشان بخرید. اما بعد از مدتی در سال‌های بعد می‌بینید نمی‌توانید همان کادوهای تکراری سال قبل را بخرید و نیاز به خرید هدایای جدیدتری دارید.

بگذارید در این مطلب به شما کمک کنیم، اولین توصیه ما این است که برای خرید کادو برای تولد پدر، روی چیزی تمرکز کنید که او نه‌تنها دوستش دارد، بلکه مهم‌تر از آن، بتواند از آن استفاده کند.

اگر او دوست دارد آشپزی کند، کادو می‌تواند چیزی کاربردی مانند گریل یا مخلوط‌کن جدید باشد. اگر او ساعت‌های طولانی کار می‌کند و خسته می‌شود، می‌توانید برای او یک ماساژور بخرید. اگر اهل تکنولوژی است، چطور است که به سراغ هدفون بروید. اگر اهل ورزش هستند، کفش ورزش و یا یک لباس گرمکن خوب می‌تواند کادو خوبی باشد.

در ادامه تعدادی از کادوهایی که می‌توانید برای تولد پدر بخرید را پیشنهاد می‌کنیم.

کادو برای تولد پدر

35 پیشنهاد برای خرید کادو برای تولد پدر:

 1. کیف پول:

با خریدن یک کیف پول مجهز و جادار پدر شما می‌تواند تمام پول‌ها، عکس‌های شما به همراه کار و صورت‌حساب‌هایش در کیف پول مردانه شیک قرار دهد.

 

 1. ماساژور:

اگر پدرتان از درد گردن و کمرش شاکی است؟ چه چیزی بهتر است خریدن یک ماساژور حرارتی به عنوان کادو برای او.

 

 1. دمپایی رو فرشی:

باباها همیشه لایق چیزهای بهتر در زندگی هستند. چرا با خریدن یک دمپایی رو فرشی نرم و مردانه به او حس بهتر در راه‌رفتن را ندهیم. پس می‌توانید به عنوان کادو یک جفت دمپایی برای پدرتان بخرید.

 

 1. شال گردن:

اگر پدرتان اهل شال انداختن هست. می‌توانید برای گرم نگه داشتن او در روزهای سرد یک شال به او هدیه دهید. تا هم به جذابیت او اضافه شود و هم از سرما محافظت شود.

 1. متر نواری:

پدرها همیشه در خانه کارهای تعمیرات، اندازه‌گیری را انجام می‌دهند. چه چیزی بهتر از اینکه با خریدن یک متر باکیفیت و حرفه‌ای از تمام کارهای او در خانه قدردانی کنید.

 

 1. بلوز بافتنی:

اگر تولد پدرتان در پاییز و یا زمستان است با خرید یک بلوز آستین بلند بافتنی می‌تواند گرمابخش او در روزهای سرد باشید. او قطعاً از این کادو شما استقبال خواهد کرد.

 1. کلاه کپ:

اگر پدر شما به کلاه علاقه دارد، می‌توانید به عنوان کادو برای تولد او یک کلاه کپ بخرید تا در زمان‌های غیررسمی مانند پیاده‌روی، ورزش، سفر و رانندگی از آن استفاده کند و خوش‌تیپی پدر اضافه شود.

 

 1. دفتر برنامه ریزی:

دفتر برنامه‌ریزی یک دفتر خیلی کاربردی و خوب است که می‌تواند هدیه خوبی باشد. اگر پدر شما اهل نوشتن کارها، هدف‌ها و برنامه‌های خود هست، حتماً با خریدن یک دفتر برنامه‌ریزی که انواع و اقسام آن در طرح‌های مختلف در کتاب‌فروشی‌ها هست، خوشحال کنید.

 

 1. کیف ابزار:

اگر پدرتان را تا گم می‌کنید در گاراژ خانه و یا گوشه‌ای از خانه در حال کارکردن می‌دانید و او همیشه دست به ابزارش و آچار است، خریدن یک کیف ابزار برای ساماندهی ابزار و آچارهای او می‌تواند هدیه بسیار کاربردی و خوشحال‌کننده‌ای برای او باشد.

 

 1. لباس‌خواب یا روبدوشام:

یکی از هدیه‌های جذاب و کاربردی خریدن لباس‌های خانه و راحتی برای پدرهاست. آن‌ها حتماً با پوشیدن لباس‌های راحتی و لم دادن روی مبل و خواندن روزنامه یا دیدن تلویزیون قطعاً لذت بیشتری خواهند برد.

کادو برای تولد پدر

 1. ست اصلاح مردانه:

هر مردی عاشق این است که یک ست کامل اصلاح مو داشته باشد. یکی دیگر از پیشنهادهای کادو برای تولد پدر خرید ست‌های اصلاح است. با خریدن این کادو پدر شما برای اصلاح موهای صورت خود همیشه یاد شما می‌افتد.

 

 1. گرامافون:

احتمالاً پدر شما از قدیم یک تعدادی صفحه آهنگ‌های قدیمی دارد که برایش بسیار عزیز هستند و از همه مهم‌تر پرخاطره. با خریدن یک گرامافون جدید چه کادویی بهتر از این که حس شنیدن آهنگ‌های قدیمی را با گرامافون برای پدرتان دوباره زنده کنید.

 

 1. جاکلیدی چرمی:

پدرها همیشه تمامی کلیدهای خانه، ماشین، انباری را با خود دارند. شما می‌توانید برای هدیه پدر، یک جاکلیدی زیبا برایش بخرید تا تمامی کلیدهایش سروسامان بگیرد و هر بار که از کلیدهایش استفاده می‌کند به فکر شما خواهد بود.

 

 1. جلیقه مردانه:

اگر پدرتان به تیپ خودش خیلی اهمیت می‌دهد شما می‌توانید با خریدن یک جلیقه به خوش‌تیپ بودن او اضافه کنید. در استایل‌های کژوال مردانه می‌توان با شلوار و پیراهن مردانه در فصل‌های پاییز یک جلیقه را به تیپ خود اضافه کند.

 

 1. افترشیو:

افترشیو یکی دیگر از کادوهای جذابی هست که می‌توانید برای پدر خود خریداری کنید. بعد از اصلاح ریش مردها از افترشیو می‌توانند استفاده کند تا هم پوستان نرم شده و هم خوشبو شوید. با خریدن یک افترشیو حس خوب را به پدرتان هدیه دهید.

 

 1. دست چوبی:

شاید بخندید اما واقعاً این یکی از کاربردی‌ترین هدایایی است که می‌توانید برای پدرتان بخرید. به راحتی با دسته چوبی این وسیله می‌تواند پشت خود را بخاراند و دیگر دغدغه‌ای ندارد!

 

 1. روان‌نویس:

اگر پدرتان هل نوشتن است و علاقه زیادی به روان‌نویس دارد. یکی دیگر پیشنهادی‌های ما برای کادو برای تولد پدر خرید یک روان‌نویس زیبا است.

 

 1. شلوار مردانه:

خریدن لباس هم می‌تواند جز کادوهای خوب برای آقایان باشد. اما همیشه خریدن لباس از نظر اندازه و سایز ممکن است کمی ریسکی باشد. اما می‌توانید برای تولد پدر یک شلوار مردانه شیک و جذاب برای او بخرید.

فقط از قبل سایز درست را بدانید و می‌توانید با فروشنده صحبت کنید در صورتی که اندازه نبود، شلوار را تعویض کنید.

 

 1. ریش‌تراش:

ریش‌تراش یکی از وسایل مهم و کاربردی آقایان هست. قطعاً اگر پدرتان جعبه هدیه را باز کند و با یک ریش‌تراش خوب روبرو شوید خوشحال خواهد شد. حتماً قبل از خرید ریش‌تراش مشورت بگیرید تا وسیله‌ای بخرید تا تجهیزات آن پدرتان را راضی کند.

 

 1. دکمه سرآستین:

مردانی که به پوشش و جذابیتشان خیلی اهمیت می‌دهند ممکن است به اکسسوری‌های مردانه نیز علاقه‌مند باشد. دکمه سرآستین یکی از کادوهای تولد جذابی است که برای پدر می‌توانید بخرید. پوشیدن دکمه سرآستین با یک کت‌وشلوار جذاب غوغا می‌کند.

 

 1. پاوربانک:

اگر باتری گوشی پدرتان همیشه در حال اتمام است و یا اکثراً پدر بیرون است و دسترسی به برق ندارد، خریدن یک پاوربانک می‌تواند بسیار هدیه کاربردی برای او باشد.

 1. تیشرت:

گاهی وقت‌ها پدرها حال خرید لباس برای خودشان را ندارند، شما می‌تواند در روز تولد به‌عنوان کادو یک تیشرت برای او بخرید و او را خوشحال کنید.

 

 1. عینک آفتابی

با اینکه خریدن عینک آفتابی به‌عنوان هدیه کاری سختی است اما شاید کادو خوبی برای تولد پدر باشد. با دانستن فرم صورت و با پیروی از شکل عینک‌های قدیمی یک عینک برای او بخرید.

 

 1. نور مطالعه:

خریدن نور مطالعه می‌تواند کادوی خوبی برای پدری باشد که عادت دارد شب ها قبل خواب مطالعه بکند. او حتماً با دیدن همچنین کادویی بسیار خوشحال خواهد شد.

 

 1. کیف مسافرتی:

اگر پدر شما جز مردهایی است که مأموریت و یا سفر کاری می‌رود خریدن کیف مسافرتی می‌تواند یک گزینه خوب به‌عنوان کادو برای تولد پدر باشد.

 1. شلوار گرم‌کن و راحتی:

چه چیزی بهتر از اینکه پدر شما با یک شلوار راحتی و گرم‌کن روی مبل تلویزیون لم بدهد و سریال موردعلاقه‌اش را ببیند. شما می‌تواند به‌عنوان کادو یک شلوار گرم‌کن به پدر هدیه دهید.

 1. کیف تبلت یا لپ‌تاپ:

یکی از هدایای دیگر می‌تواند خریدن یک کیف محافظ برای لپ‌تاپ یا تبلت پدرتان باشد. کیفی با ظاهری مردانه و حرفه‌ای هدیه دهید که از وسایل او در برابر خط‌وخش محافظت کند.

 

 1. ساعت هوشمند:

یکی دیگر از جذاب‌ترین کادو برای تولد پدر می‌تواند خریدن یک عدد ساعت هوشمند باشد. با داشتن یک ساعت هوشمند او می‌تواند تناسب‌اندام خود را کنترل کند، استرس را ردیابی کند، نوع خواب خود را بررسی کنید و حتی از پیامک و تماس‌های تلفنی خود مطلع شود.

کادو برای تولد پدر

 1. پیراهن مردانه:

پیراهن مردانه یکی از ساده‌ترین و در عین حال کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین کادوهای مردانه است و همیشه پدر شما از داشتن یک پیراهن جدید استقبال می‌کند.

 

 1. ژاکت پشمی:

با پوشیدن یک ژاکت یقه هفت با یک پیراهن هر مردی جذاب و حرفه‌ای به نظر می‌رسد. می‌توانید یک ژاکت برای پدرتان به عنوان هدیه روز تولد بخرید.

 

 1. کیف مردانه:

اگر پدر شما وسایل ریز و درشت دارد حتماً به فکر خریدن یک کیف مردانه جذاب برای او باشید. می‌توانید بسته به سلیقه او یک کیف بزرگ یا کوچک، دستی یا رودوشی، چرم یا پارچه‌ای بخرید.

 

 1. کراوات یا پاپیون:

می‌توانید یک هدیه کوچک و جذاب برای پدرتان بخرید و به کمد لباس‌هایش یک کراوات یا پاپیون اضافه کنید.

 

 1. دستبند مردانه:

اگر پدرتان به دستبند علاقه داشته باشد، می‌توانید یکی از دستبندهای چرم مردانه که در بازار وجود دارد را برای پدر خود خریداری کنید.

 1. لیوان سرامیکی:

چه هدیه‌ای بهتر که برای پدرتان یک لیوان یا ماگ برای خوردن قهوه یا چای هدیه بدهید. می‌توانید ماگی بخرید که روی آن متن‌های مثبت یا خوبی نوشته شده باشد تا هر زمانی که پدرتان چای می‌خورد حس بهتری داشته باشد.

 

 1. ساعت مچی:

ساعت یکی از هدایای گران‌بهایی است که می‌توانید به‌عنوان کادو برای تولد پدر بخرید. حتماً دریافت یک ساعت جذاب مردانه به‌عنوان هدیه می‌توانید بسیار برای پدرتان لذت‌بخش باشد.

 

هدیه دادن یکی از کارهای قشنگ است که در مناسبت‌ها انجام می‌گیرد. در بالا 35 کادو برای تولد پدر را به شما پیشنهاد دادیم. حال با توجه به شرایط هایی مانند سلیقه پدر، خواسته‌های او و غیره می‌توانید یک هدیه زیبا و ماندگار و درعین‌حال کاربردی برای او بگیرید و پدرتان را در روز تولدش با یک هدیه متفاوت خوشحال کنید.

 


برچسب مرتبط:

با ثبت نظرات خود، ما را در بهبود مطالب سایت یاری نمایید

در صورتی که مطلب فوق را برای دوستانتان مفید میدانید، آن را به اشتراک گذارید

مطالب پیشنهادی

بهترین برند لباس مردانه

معرفی انواع بهترین برند لباس مردانه خارجی و داخلی

شلغم در بارداری

شلغم در بارداری

درباره شلغم

درباره شلغم بیشتر بدانید.

انواع شلغم

انواع شلغم

طبع شلغم

طبع شلغم سرد است یا گرم؟

پخت شلغم

انواع روش پخت شلغم

خواص شلغم

خواص شلغم چیست؟

حجامت در فصل پاییز

حجامت در فصل پاییز؛ بهترین روزها و نکات آن

طرز تهیه میگو سوخاری

طرز تهیه میگو سوخاری با سس تارتار روی گاز یا فر

قرص روغن ماهی چیست و چه فوایدی دارد؟

زمان مصرف امگا 3

قرص امگا 3؛ بهترین زمان مصرف امگا 3

روستای ایگل

روستای ایگل؛ تکه‌ای از بهشت در اطراف تهران

دیدگاه و نظرات کاربران

۴.۶
بسیار عالی
بر اساس ۳۵ دیدگاه
بسیار عالی
۱۸
خیلی خوب
۷
متوسط
۵
ضعیف
۳
بسیار بد
۲
محمد جواد جوکار

سلاسلام وقت بخیر این افزونه با Sendinblue سازگار است اما بنده از نحوه کارکرد نجوا اطلاعی ندارم. شما API سرویس Sendinblue خود را در تنظیمات افزونه وارد می کنید و به آن متصل می شود. در کل این محصول با هیچ کدام از سرویس های ایرانی سازگار نیست.

امتیاز ثبت شده توسط کاربر بسیار خوب
تاریخ ثبت دیدگاه: ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
محمد جواد جوکار

سپاس از نقطه نظر شما کاربر گرامی.

تاریخ ثبت دیدگاه: ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
محمد جواد جوکار

سلاسلام وقت بخیر این افزونه با Sendinblue سازگار است اما بنده از نحوه کارکرد نجوا اطلاعی ندارم. شما API سرویس Sendinblue خود را در تنظیمات افزونه وارد می کنید و به آن متصل می شود. در کل این محصول با هیچ کدام از سرویس های ایرانی سازگار نیست.

امتیاز ثبت شده توسط کاربر بسیار خوب
تاریخ ثبت دیدگاه: ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
محمد جواد جوکار

سپاس از نقطه نظر شما کاربر گرامی.

تاریخ ثبت دیدگاه: ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
محمد جواد جوکار

سپاس از نقطه نظر شما کاربر گرامی.

تاریخ ثبت دیدگاه: ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
لوگوی سایت لایف دکو